Kursusel tehakse praktilist tööd, testitakse superkondensaatorite, polümeerelektrolüütmembraan - kütuseelemendi ühikrakku, tahkeoksiid-kütuseelementi, tutvutakse ohutustehnika üldalustega ja vesinikutehnoloogiate ja taastuvenergeetika praktiliste põhialustega, internetipõhiste lahendustega. Õppija iseseisvat tööd toetatakse Moodle'is.
Kursuse lõpetanud omavad ülevaadet taastuvenergeetika seadmete töö põhimõtetest, vesiniku- ja taastuvenergeetika alustest ja tunnevad uudsete energia salvestamise ja muundamise seadmete töö põhiprintsiipe.
Registreerumine algab 9. septembril.
Koolitust rahastatakse Taaste- ja vastupidavusrahastu investeeringust "Roheoskused ettevõtete rohepöörde toetamiseks". Tulenevalt rahastusreeglitest edastatakse tasuta kursustel osalejate andmed Statistikaametile, kellel on õigus küsida 6 kuud peale kursuse lõppu tagasiside saamiseks täiendavaid küsimusi e-posti või telefoni teel.
Toimub teisipäeviti kl 10.00-17.00
Sissejuhatav praktikum, mis toimub veebiseminari vormis Teams'I keskkonnas
Praktikum 1
Praktikum 2
Praktikum 3
Praktikum 4
Praktikum 5
Veebiseminar 1
Veebiseminar 2
Iseseisvad tööd
Tunnistuse saamiseks tuleb ära teha praktilised tööd ja õiged tulemused saadud. Kui mõjuval põhjusel ei saa nõutud mahus protokolle esitada/kaitsta, siis võib sooritada täiendava iseseisva töö etteantud teemal.
Jälgi meid sotsiaalmeedias: