Kes ja kuidas saab koolituskrediidi programmiga liituda?
↑
Koolituskrediidi programmiga saavad liituda kõik Ülemiste Citys asuvad ettevõtted. Kui ettevõte on liitunud (ettevõtte esindaja saab siin samas avalehel luua konto), siis on kontol näha ettevõttele võimaldatud krediiditundide maht ja tasuta koolitustele registreerumiseks krediidikood/sooduskood. Võimaluse tasuta kursuste valimiseks ja neil osalemiseks saavad kõik liitunud ettevõtete töötajad – tasuta kohtade jagamise otsustab iga ettevõte ise. Küsi oma ettevõtte esindajalt, milline on ettevõtte individuaalne krediidikood, millega saad registreeruda koolituskrediidi kursusele (roheline) tasuta või soodsamalt.
Tasulistele koolituskohtadele (kollased) ei ole kellelgi ligipääsupiiranguid.
Kas ja kuidas saan osaleda, kui ei ole linnaku ettevõttes tööl?
→
Võimaluseks on kolida oma ettevõte Ülemiste City’sse, osaleda tasulistel koolitustel või osaleda koolitustel, mida koolid pakuvad kõikidele tasuta (vt. märget „tasuta kõikidele“ (sinine). Sellised kursused on üldjuhul finantseeritud mõne riikliku või Euroopa Liidu programmi poolt. Aitäh neile!
Kui palju on minul või ettevõttel, kus ma töötan krediiditunde?
→
Krediiditunde on ettevõttel kindlas koguses – 16 tundi (linnakus olemise eest) + tunnid ettevõtte suuruse järgi + tunnid programmis osalemise aktiivsuse eest. Iga ettevõtte krediiditundide üle peab arvestust programm ja teavitab selle mahust ettevõtte esindajat. Samuti saab ettevõtte esindaja/ kontaktisik teate, kui selle ettevõtte krediiditunde koolitusele registreerimiseks kasutatakse.
Milleks saab krediiditunde kasutada?
→
Krediiditunde saab kasutada osalemiseks koolituskrediit.ee lehel pakutavatel kursustel, mille juures on märge „krediidikoolitus“ (rohelised). See tähendab seda, et kool on võimaldanud sellele kursusele vähemalt ühe koolituskrediidi koha. Kui krediidikoht on juba kellegi poolt ära võetud (koolituskrediidi kohti: „0“), siis sellel kursusel Sa kahjuks sellel korral tasuta osaleda ei saa, kuid saad registreeruda (tööandja nõusolekul loomulikult) tasulisele kohale, kuhu krediiditunde ei ole vaja.
Mis juhtub, kui registreerin, aga osaleda ei saa?
→
Valitud kursusel mitte-osalemisel ja/või mitte-osalemisest liiga hilisel teavitamisel (vähemalt viis päeva enne kursuse algust) on partnerkoolil õigus kohaldada vastavaid meetmeid, mis on esitatud partnerkooli kodulehel ning millest klienti teavitatakse registreerimise kinnitamisel.
Koolituskrediidi tundide (tasuta kursuste maht Ülemiste City ettevõtetele) tagasiarvestust ei tehta, kui klient ei ole valitud kursusel mitte-osalemisest teavitanud vähemalt viis päeva enne kursuse algust partnerkooli ja koolituskrediit.ee arendajaid (koolituskrediit@eek.ee).
Kust ma saan tasuta kursustele registreerimiseks krediidikoodi/sooduskoodi?
→
Iga linnaku ettevõte saab programmiga liituda (vt avalehel „Liitu koolituskrediidiga“) ja määrata ettevõtte esindaja. Ettevõtte esindaja saab omakorda ligi oma ettevõttega seotud töötajate koolituste registreeringule, teab krediidikoodi (unikaalne kood ettevõttele tasuta koolitustele registreerimiseks) ja saab teateid töötajate registreerimise kohta kursustele. Seega pead kursusele registreerimiseks küsima krediidikoodi oma ettevõtte esindajalt (üldjuhul personalitöötaja, koolitusjuht, HR vmt).
Kui leidsin kursuse, aga järel on ainult tasulised kohad?
→
Sellisel juhul on Sul võimalus osaleda tasulisel kursusel, makstes kursuse eest kas ise või kokkuleppel tööandjaga, kui tema maksab. Kui tasulisel kursusel osaleda ei ole kuidagi võimalik, siis saad jätta avalehel lingile „tagasiside“ info oma huvi kohta ning kui kursusele tekib (sõltub kõrgkooli võimalustest) krediidikoht, siis Sind teavitatakse sellest.
Kui ei ole sobivat kursust?
→
Uusi kursusi võib lisanduda igal nädalal, kuigi kõige rohkem kursusi pannakse lehele ikkagi augusti lõpus ja jaanuari lõpus. Jätka lehekülje külastamist ja kursuste üle vaatamist. Samuti võid jätta avalehel lingile „Tagasiside“ teate oma huvi kohta ning kui vastav kursus tekib, siis võetakse Sinuga ühendust.
Kui tahaksin jätta tagasisidet projekti kohta?
→
Avalehel on link „Tagasiside“. Sinu mõtted ja kommentaarid on igati oodatud!
Kui esindan kooli ja tahaksime oma kursuseid pakkuda linnaku inimestele?
→
Võtke palun ühendust Eneken.titov@mainor.ee ja asume koostööle.
Kui olen registreerunud, siis kuidas edasi?
→
Registreerumisel saad Sa oma e-mailile kinnituse registreerumise kohta ning info edasiseks tegutsemiseks. Kui Sa sellist meili ei saanud, siis palun anna sellest teada koolituskrediit@eek.ee ja katsume põhjuse välja selgitada. Registreerimisel kontrolli kindlasti oma meiliaadressi õigsust.
Kui tahan kuruse pakkujaga enne nõu pidada või kursuse kohta täpsemat
infot saada?
→
Iga kursuse juures on kontaktisiku andmed – võta temaga palun ühendust ja küsi temalt Sinu jaoks olulised küsimused.
Kuidas saan tasuda tasulise kursuse eest?
→
Koolituse eest tasumiseks on kaks võimalust. Kui oled valinud Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor kursuse, siis saab maksta nii online maksega kui ka tellida arve (määrates ka maksja). Teiste kõrgkoolide kursuste puhul tuleb registreerimisel sisestada arve saaja andmed ning kõrgkool esitab nende andmete põhjal arve.