Ülemiste City
Tartu Ülikool

Juhi roll meeskonnas

Juhi meeskond on juhi vara ja selle oskuslik juhtimine toob mitmekordselt tagasi. Meeskonna protsesse ei saa alati ette arvata - seetõttu nende mõistmine loob eelise ja selguse meeskonna juhtimisel. Sama käib ka meeskonna arengufaaside ja rollide kohta, kuna oskus analüüsida oma meeskonna seisu annab selle juhtimiseks selged signaalid. Koolituse eesmärk on luua praegusele või tulevasele juhile taustateadmiste ja osaoskuste süsteem, mis võimaldab tal meeskonda tõhusalt tööle panna. Millised on tõhusa meeskonna tunnused? Miks eelistada meeskonnatööd? Mis on meeskonnatöö negatiivsed küljed? Kuidas kujuneb meeskond arvestades selle mitmekesisust? Kuidas jagunevad rollid meeskonnas? Kuidas juht saab tulla toime raskete meeskonnaliikmetega? Millised tegurid mõjutavad meeskonna tööd? Kuidas kujuneb sünergia? Millised on meeskonnatööd mõjutavad psühholoogilised protsessid ja kuidas juht saab neid oma töös arvestada?

Mida koolitusel õpid?

Koolituse läbinu
- on analüüsinud meeskonnatöö tõhusust ja meeskonnatöö eeliseid;
- on harjutanud toimetulekut erinevate meeskonna rollidega ja analüüsinud meeskonna kompositsiooni;
- on mõtestanud enda jaoks kuidas meeskonnatöö psühholoogilised protsessid meeskonda mõjutavad ja kuidas juht saab neid juhtida.

Maht: 6 h
Tasulisi kohti: 5 (150€)
Keel: eesti keeles
Algus: 16. veebruar
Registreerimine: 11. veebruar
Õppejõud
Elina Kallas (Elina Kallas on oskuste arendamise ekspert Eesti Töötukassas. Tal on doktorikraad majanduses ning tal on rikkalik praktiline kogemus mitmes rahvusvahelises ettevõttes personalijuhina.)
Toimumiskoht
Tallinn
Toimumisajad

Kell 10-15.30 Teatri väljak 3-311 Tallinn

Info ja registreerumine: www.ut.ee/talveulikool

Õppevorm
auditoorne
Hindamine

tõend

Kursuse kontakt
Esta Pilt (Esta.pilt@ut.ee)

AVASTA